تحقیق درباره فعال کننده سطحی آنیونی سدیم دو سیل سولفات(SDS)

مطالب دیگر:
🔥تحقیق در مورد نقش expansin ، پروتئين سست كننده ديواره گياهي 🔥تحقیق در مورد نظریه برخورد 7 ص 🔥تحقیق در مورد نقش دولت در توسعه اقتصادی 🔥تحقیق در مورد نقدي بر كاراكترهاي فيلم حكــــــم 11 ص 🔥تحقیق در مورد نقش ولايت فقيه در پايداري انقلاب اسلامي 🔥تحقیق در مورد نقش آب در امور تشريعي و معنوي 17 ص 🔥تحقیق در مورد نماز وارزش هاي معنوي 10 ص 🔥تحقیق در مورد نكاتي درباره عظمت زيارت عاشورا و بركات آن 🔥تحقیق در مورد نماتد ساقه و پياز stem and bulb nematode 🔥تحقیق در مورد نگاهی تاریخی به ملی شدن صنعت نفت 🔥تحقیق در مورد نگاهي به تفاوت هاي فردي در پيشرفت يادگيري 🔥تحقیق در مورد نگهداری اسفناج در سردخانه 6ص 🔥تحقیق در مورد نگهداری زرد آلو در سرد خانه 🔥تحقیق در مورد ويژگيهاى ياران امام زمان 🔥تحقیق در مورد هدف از قیام عاشورا 🔥تحقیق در مورد هیدرولیک و پنوماتیک 4ص 🔥تحقیق در مورد هنر و تمدن اسلامی در هندوستان شهرسازی و معماری بابریان 🔥تحقیق در مورد هزینه یابی برمبنای فعالیت و ارزیابی متوازن اطلاعاتی 🔥تحقیق در مورد کاربرد ریاضی در معماری 🔥تحقیق در مورد کشاورزی 10 ص

قالب فایل(ورد)

لینک دانلود پایین صفحه

تعداد صفحه:31

بخشی از متن

شیمی مواد پاک کننده

2=مواد تشکیل دهنده شامپو

3=مواد فعال کننده سطحی

4=مواد فعال کننده سطحی -۲

5=چكيده

6=مقاله ها

موضوع : فعال كننده سطحي آنيوني سديم دو دسيل سولفات (SDS)

فعال كننده سطحي كاتيوني هگزاد سيل تري متيل آمونيم برميد (HTAB) و دودسيل تري متيل آمونيم برميد (DTAB)

فعال كننده سطحي خنثي تريتون X-100))

غلظت بحراني ميسلي شدن ((CMC) (Critical micelle concentration

شیمی مواد پاک کننده
نگاه کلی

منظور از پاک کنندهها (detergehts) ، موادی هستند که ذرههای چربی و چرک را از پارچهها و یا اجسام دیگر بزدایند و در انواع مختلف تهیه میشوند . اولین ماده ای که به عنوان شوینده ساخته شد، صابون بود. از عمر صابون صدها سال میگذرد. آخرین دستگاههای صابون کشف شده ، مربوط به 2000 سال پیش است، 700 سال است که صابونسازی بطور صنعتی و به مقادیر زیاد ساخته میشود و 200 سال است که ساخت آن ، متحول گشته و به صورت کلاسیک و مدرن در آمده است.

از آن زمان تا کنون ، تعداد شویندهها به حدی رسیده که قابل شمارش نیست، بطوری که امروزه در حجم انبوهی از شویندهها ، به همراه تبلیغات آنها مواجه شدهایم.